Siatki zgrzewane – producent Stalpol

Nasza oferta obejmuje siatki zgrzewane. Jako producent proponujemy klientom wiele rodzajów siatek zgrzewanych. Można u nas zamówić siatki zgrzewane posadzkowe oraz siatki zgrzewane techniczne do osłon maszyn i pojemników. Do ich produkcji wykorzystujemy drut stalowy i drut ocynkowany, dzięki czemu zachowujemy najwyższą jakość produktu.

W stałej sprzedaży mamy siatki zgrzewane o następujących parametrach technicznych:

  • średnica drutu – od Ø2 mm do Ø 4 mm,
  • wymiary oczek – 2×22 mm, 25x55mm, 55×55 mm, 100×100 mm, 150×150 mm, 200×200 mm,
  • rozmiar całkowity siatki (najpopularniejsze rozmiary) – 1000×2000 mm lub 1500×2000 mm.

Jako producent siatki zgrzewanej nasze wyroby sprzedajemy w paletach. Liczba arkuszy na palecie wynosi od 200 do 600, w zależności od średnicy drutu.

Siatki zgrzewane mają szerokie zastosowanie

Popularność siatki zgrzewanej wynika z jej wszechstronnego zastosowania – aktualnie jest ona powszechnie używana w przemyśle i budownictwie. W przemyśle siatkę wykorzystuje się m.in. jako osłony maszyn i urządzeń. Z kolei siatki zgrzewane w budownictwie są używane np. jako zbrojenie zapewniające wytrzymałość posadzkom. Dzięki dobrze wykonanemu zbrojeniu posadzki, nie ma obaw o jej ewentualne pęknięcia i uszkodzenia.

Oferowane przez nas siatki zgrzewane to wyroby wysokiej jakości. Z tego względu mogą one być wykorzystywane również jako:

  • wypełnienia m.in. bram, furtek i balustrad,
  • ścianki działowe,
  • kosze i kontenery.

Klientów chcących obejrzeć nasze produkty zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami zamieszczonymi w poniższej galerii.

Zapraszamy po siatki zgrzewane od producenta

Stalpol to firma specjalizująca się w branży metalowej. Jednym z naszych głównych produktów są siatki zgrzewane. Jako ich producent możemy zagwarantować Klientom atrakcyjne ceny, wysoką jakość i szybką realizację złożonych zamówień. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowników sprawnie obsługujemy nawet bardzo duże zlecenia.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłowej i budowlanej, które mają stałe zapotrzebowanie na siatki zgrzewane. Producent Stalpol to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, znana jako solidny kontrahent. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią warunki współpracy.

 

Tagi : siatki zgrzewane, siatki posadzkowe , maty posadzkowe

Wymiary